Anasayfa / Bim Aktüel / Bim 29 Ağustos – 1 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 29 Ağustos – 1 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 29 Ağustos 2017 ile 1 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kataloğunu yayınladı. Bim son aktüel’de birbirinden farklı bir çok üründe muazzam indirimler bulunmakta. Hem kurban bayramının gelmesi hem de 6 günlük bir tatil olması nedeniyle Bim yeni kataloğunda buna uygun bir çok ürün bulunmakta.

Kurban bayramında etleri sağlıklı ve bozulmadan saklayabilmek için Regal marka derin dondurucu uygun fiyatıyla Bim kataloğunda yer alıyor. Etlerin çok daha kısa bir zamanda pişmesini sağlayan BONERA marka düdüklü tencere de Bim’in bayrama özel sunduğu diğer ürünler arasında yer alıyor. Bambu doğrama tahtası, Plastik saklama kabı ve güveçler Bim kataloğunun ilk sayfasında yer alan diğer ürünler.

Bim 29 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak aktüel indirimli ürünlerin 2. sayfasına gelindiğinde ise yine bir çok üründe avantajlı fiyatlar bulunmakta. Fakir et değirmeni (Fakir Kıyma Makinası) 199.00 TL’lik fiyatıyla dikkatleri çekmeyi başarmış. Özellikle kasapların ve evinde et ayıklayanların olmazsa olmazı; Çelik et satırı, paslanmaz bıçak, bıçak bileyici, et döveceği, haşlama tenceresi ve kavurma sacı gibi bir çok aktüelin 2. sayfasında bayrama özel fiyatları aşağıda görüntüleyebilirsiniz.bim aktüel indirim kataloğu ürün fırsatları bunlarlada sınırlı değil daha pek çok indirimli ürün yazımızın devamında

 

 

Bim 29 Ağustos – 1 Eylül İndirimli Ürünler Kataloğu 1. Sayfa

Bim 29 Ağustos – 1 Eylül İndirimli Ürünler Kataloğu 2. Sayfa

Hakkında mlimls

Kontrol Edin

Bim 22 Eylül – 29 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 22 Eylül 2017 Tarihinden itibaren geçerli olan indirimli ürünler kataloğunu yayınladı. Bim Aktüel Ürünler …

2 Yorum

  1. Kazanli utu gelsinnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir