Anasayfa / Bim Aktüel / Bim 8 Eylül İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu – Tumaktueller.com

Bim 8 Eylül İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu – Tumaktueller.com

Bim Son Katalogda Neler Var

Bim marketleri sürekli olarak güncel ihtiyaçlara göre ürünleri şubelerine getiriyor ve buradan satışlarını yapmaya devam ediyor. Bu hafta okulların açılması ile birlikte tüm öğrenci ve veliler okul ile ilgili ürünlere karşı ihtiyaç duyuyorlar ancak ürünlerin pahalı olması velilerin ceplerini zorluyor. Bim ise bu konuda insanları rahatlatmak adına kaliteli ürünler ucuza satarak insanların; hem kaliteli ürünler almasını hem de bu ürünleri ucuza almasına yardımcı oluyor.

Bim Yeni Katalogda Hangi Ürünler Yer Alıyor
Bim 8 Eylül Aktüel İndirimli Ürünler kataloğunun bu sayısında yine bir çok üründe kampanyalar var. Başta sort çantaları olmak üzere; Sunum dosyası, kalem, defter gibi temel okul ihtiyaçlarının tamamı ile ilgili ürünlerin yer aldığı bim son kataloğunda ayrıca özel ürünler de bulunmakta. Bim Kalem kutusu, matara, kalemlik, yapıştırıcılar, makas ve boyama kalemlerinde de çok güzel kampanyalar gerçekleştirmiş.

Bim Okul İhtiyaçları Ürünleri
Bim’in en favori ve indirimli ürünü ise öğrencilerin yıllarca ihtiyaç duyacakları 5 bölmeli kitaplık. Bu kitaplığın piyasa fiyatı 150 – 200 TL arasında değişirken Bim’de sdece 55 TL’ye satılmakta.

Bim 8 Eylül İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu 1. Sayfa

Bim 8 Eylül İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu 2. Sayfa

Hakkında mlimls

Kontrol Edin

Bim 22 Eylül – 29 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 22 Eylül 2017 Tarihinden itibaren geçerli olan indirimli ürünler kataloğunu yayınladı. Bim Aktüel Ürünler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir