Anasayfa / Hakkında

Hakkında

Tumaktueller.com; Tüm marketlerin Aktüel ismini verdikleri, indirimleri ürünleri yayınladıkları katalog ve broşürleri yayınlayan bir sitedir. Sitenin amacı tüm market indirimlerini en hızlı şekilde insanlara ulaştırarak insanların ürünleri en ucuz haliyle satın almasını sağlamaktır. Tumaktueller.com’da hiçbir şekilde kullanıcılardan ücret talep edilmez. Burada ki tüm bilgiler ücretsiz bir şekilde insanların kullanımına sunulmuştur.

A101, BİM, ŞOK, HAKMAR, MİGROS, KİPA, TEDİ gibi Türkiye genelinde (bazılar sadece İstanbul’da hizmet vermektedir) hizmet veren marketlerin indirimli ürünler tumaktueller.com’da yayınlanmaktadır. Site genel kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Sitemizde yasalara aykırı hiçbir içerik yayınlanmamaktadır. Market aktüellerinin kullanım hakları yayıncılarına aittir. Tumaktueller sadece aracı kurumdur. İstek dahilinde indirim katalogları siteden kaldırılabilir.

Tüm aktüeller ekibi olarak kullanıcıların en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara satın alması için her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm Aktüeller